Hakkımızda

Kocaelichat.com sohbet odaları 10.09.1996 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana kullanıcılarına kesintisiz ve bedava sohbet odaları sağlamaktadır. Kullanıcılarına bin dokuz yüz doksan altı yılından bu yana hizmet sağlıyor.

Güvenilir sohbet siteleri arasında yerini alan ve ülkemizde ilk olarak sohbet chat adı altında arkadaşlık sohbet odaları sağlayan sitelerden biridir. Kocaelichat.com sohbet sitesi siz kıymetli kullanıcılarına ülkemizin 81 ilinin şehir sohbet odaları ve hatta farklı ülkelerin de chat kanalları sunuyor.

Sohbet ve chat odaları adı ile sizlere sunulan kanallar içerisinde yine ücretsiz bedava olarak İslami sohbet , Canlı radyo , Oyun ve Yarışma gibi kanallarda barındırıyor. Eski chat siteleri arasında yerini baş köşede alan sizlere kurulduğu günden bu yana ücretsiz bedava sohbet ve dahasını sunan en güvenilir sohbet siteleri olmaktayız.

Kocaelichat.com sohbet sitesi içerisinde sizlere sunduğumuz tüm hizmetler tamamen ücretsiz bedava olarak sağlanıyor. Sohbet odaları içerisine girmeniz için sizlerden herhangi bir ücret, para talep edilmiyor. Yeni sohbet siteleri olarak ne kadar bilinse de 1996 yılından bu yana hizmet sağlıyor ve kullanıcılarının memnuniyeti için elinden geleni yapıyor.

Kocaelichat.com sohbet odaları içerisine girmeniz için üyelik, kayıt yapmanıza da gerek yoktur. Sitemiz yıllardır kullanıcılarına üyeliksiz, kayıtsız sohbet siteleri olarak hizmet vermektedir. Sohbet siteleri içerisine yeni girmiş veya girecek olan kullanıcılarımız içeride onları nelerin beklediğini bilmedikleri için doğal olarak üyelik, kayıt yapmak istemiyorlar.

Üstelik sohbet siteleri içerisine yeni girecek olan kullanıcılar girecekleri sohbet ortamını beğenip beğenmeyecekleri belli olmadığı için kayıt yapmak istemiyorlar. İnsanlar her girdiği ortamı beğenmek zorunda değildir. Her girdiği ortam içerisinde de üyelik, kayıt yapamazlar. Kocaelichat.com eski sohbet odaları ise kullanıcıları için kurulduğu günden bu zamana içerisine girmeniz için hiç bir zaman üyelik, kayıt zorunluluğu koymamıştır.

Dileyen ve isteyen kullanıcıların üyelik, kayıt yapmaları için hizmet vermektedir. Sohbet sitemize girmeniz için herhangi bir il, bölge veya ülkeden olmanız gerekmemektedir. İçerisinde karşılaşacağınız kullanıcılar da aynı şekil her il, her bölge ve her ülkeden olabilir. Sohbet odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır. Sitemiz içerisinde bulunan tüm kullanıcılar 18 yaşından büyük yetişkinler olmaktadır.