Gizlilik Politikası

Kurallar her sohbet siteleri içerisinde olduğu gibi Kocaelichat.com sohbet sitesi içerisinde de bulunuyor. Sohbet siteleri kuralları genellikle her birinde aynı oluyor. Kocaelichat.com sohbet sitesi içerisinde de kurallar aynı olmaktadır. Lakin bizler size yine de anlatma gereği duyuyoruz.

Sizlere sohbet siteleri kurallarını tekrar tekrar anlatmamız da ki sebep ise sunucumuzun resmiyetinden dolayı kendimizi anlatmak zorunda buluyoruz. Sizlere bu makalemde sohbet siteleri içerisinde ki kuralları, içerisinde neler yapmanız gerektiğini ve nasıl davranacağınızı anlatacağım.

Kocaelichat.com sohbet sitesi sizlere 1996 yılından bu yana kesintisiz ve bedava sohbet odaları sağlamaktadır. Sohbet siteleri arasında 26 yıllık geçmişe sahip olan sitemiz siz değerli kullanıcılarına her zaman seviyeli ve kaliteli sohbet odaları sağlamaktadır.

Seviyeli sohbet ve kaliteli sohbet siteleri olarak 26 yıldır bilinmesinin en büyük faktörü kurallar olmaktadır. Sohbet odaları içerisine girmeniz için sizlerden herhangi bir ücret, para talep edilmemektedir. Sitemiz 1996 yılından günümüze kadar olan süreçte yani 26 yıldır sizlere bedava sohbet odaları sağlıyor.

Eski chat siteleri olarak çoğu kullanıcıların bilip kullandığı kocaelichat.com sohbet sitesi her gün binlerce kullanıcıyı ağırlamaktadır. Üstelik sadece Türkiye’nin 81 ilinden değil farklı ülkelerden de binlerce bay ve bayan gurbetçi kullanıcıları ağırlıyoruz. Bilmenizi isteriz ki kocaelichat.com sohbet sitesi dünya geneline hitap ediyor.

Yeni sohbet siteleri ile eş değer tutulmayacak kadar değerli olan Kocaeli chat sitesinin en önemli kurallarından biri yaş sınırı olmaktadır. Sizlere 1996 yılından günümüze kadar kesintisiz sohbet chat adı altında arkadaşlık sohbet odaları sağlayan sitemiz içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır.

Arkadaşlık sohbet odaları olarak sizlere sağladığımız chat kanalları içerisinde ki kurallar hep aynı ve hiç değişmeyecek olan kurallar olmaktadır. Kurallar içerisinde önemli bir diğer husus ise chat kanallarında konuşurken argo, küfür, hakaret ve siyaset konuşulması kesinlikle yasaktır.

Her konuda sizlere taviz verecek olan görevli, yetkili arkadaşlarımız bu kurallar için sizlere asla taviz vermeyecektir. Sohbet siteleri içerisinde bu kurallar yok sayılırsa neler olur sizlere kısaca anlatayım. Kurallara uymadığınız taktirde sohbet yapmak için girdiğiniz arkadaşlık sohbet odaları içerisinden tekrar giremeyecek şekilde atılacaksınız.